.

- Firma Profili

 

 

ÖZDEN YATAĞANLI; Konya'da 1990 yılından günümüze tarım ve harman makinalarının imalat ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.


Kaliteli malzeme, usta işçilik ve ekonomik fiyat prensibiyle üretim yapmakta olan firmamız, geçen zaman içinde pek çok tarım ve harman makinasının altına imza atmıştır. Ürünlerimiz ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de ihraç edilmektedir.


Firmamız; Üretimde kusursuz hizmet akışını sağlamak için yenilikleri sürekli takip ederek uygulamaya koymakta, sizlerden aldığı güçle yine sizlere yeni tasarımları ile alternatif ürün çeşitleri sunabilmek için üretimini kararlılık ve yeniliklerle sürdürmektedir.


İmalat Halkamızın İçinde; Harman makinası, depolu harman makinası, sap toplamalı saman makinası, standart kamalı pulluk, diskli pulluk, boru şase tip kültüvatör, gübre serpme makinası, tarla pulverizatörü, susam mibzeri, goble diskaro, pnomatik mibzer, tesviye küreği ile diğer tarım makinaları yer almaktadır.


 

Tarım makinaları imalat sektöründe sürekli gelişim felsefesine dayalı olarak, müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verebilmek, müşteri isteklerini ve yasal şartları dikkate alarak; hatasız ve kaliteli ürünler üretmek, tam zamanında teslimatını gerçekleştirmek ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.


harman makinası, patoz, depolu harman makinası, kombine harman makinası, Sap Toplamalı Saman Makinası, gezer patoz